צרו קשר

צרו קשר





ביטול הגבלות

צריך לבטל הגבלת רישיון נהיגה?

 

הוטלה עליך הגבלת יציאה מהארץ?

 

צריך לחדש דרכון? הוגבלת מלעשות שימוש בדרכון?

 

ניתן בהליך קצר ומהיר בדרך כלל, לבטל את ההגבלה ולחזור לשגרת התנהלות.  לצורך כך, חשוב שתקרא את השורות הבאות:

 

באופן כללי, הסנקציות של הגבלות בהוצאה לפועל, נולדו יחד עם ביטול הליך המאסר.  כשביטלו את מאסר חייבים בהוצאה לפועל (יש עדיין מאסר לחייבי מזונות), חשבו כיצד ניתן עדיין להפעיל לחץ על החייבים שיעזור לגביית החובות.   כך, נולדו ההגבלות.

 

הגבלת רישיון נהיגה, הגבלת היציאה מהארץ וההגבלה מלהשתמש ולחדש דרכון, כולם הם תוצאה של הזנחת החייב את תיק ההוצאה לפועל.   כלומר, לא ניתן להטיל הגבלה על חייב לפני שרשם ההוצאה לפועל השתכנע שהחייב יודע על החוב, מתעלם מתיק ההוצאה לפועל למרות שוש לו יכולת לשלם. לכל הפחות, תשלומים על חשבון החוב.

 

חשוב להבין את כל נסיבות החוב- ממה נוצר?, מתי נוצר?, למי החוב? כמה חובות יש? מה היקף כלל החובות? ועוד מידע חשוב ורלוונטי מכל אחד ואחד מתיקי ההוצאה לפועל.  המפתח להצלחה טמון בעבודה משפטית מהירה, ממוקדת מטרה ויעילה.  כל אלו יכולים להיות מושגים, רק באמצעות פרקליט וותיק ומנוסה בתחום משפט ייחודי זה. 

 

לכן, חייב שמקבל אזהרה שנפתח נגדו תיק הוצאה לפועל, או חייב שקיבל התראה כי עומדים להטיל עליו הגבלות, ייעשה מעשה חכם מאוד אם ירוץ לקבל ייעוץ והכוונה מעורך דין הבקי בהוצאה לפועל לפני שהחוב יטפח ויגדל ולפני שיוטלו עליו הגבלות.

 

לאחר שנים רבות של עזרה , סיוע וביטול הליכים לחייבים בהוצאה לפועל, אני יודע כמה חשוב ומשמעותי יכולה להיות השבת רישוין נהיגה לחייב שפרנסתו תלויה ביכולתו לנהוג.  כמה לחץ וחרדה חש חייב שעליו להגיע לפגישה חשובה בחו״ל במועד מסוים בעת שקיימת נגדו הגבלת יציאה מהארץ, או שכיר שנשלח על ידי מקום עבודתו לחו״ל והגבלת היציאה מהארץ עלולה להביא לפיטוריו.

 

בדיוק בשבילך אני כאן.   לך באופן אישי אני כותב כאן.   אני כאן בשבילך.   לסייע, ללוות ולייצג במידת הצורך, בהליך בהוצאה לפועל, לביטול הגבלת יציאה מהארץ.  לביטול הגבלת רישיון נהיגה.  לביטול שימוש וחידוש דרכון. 

קיימים פתרונות משפטיים ויצירתיים.   לסיוע ועזרה מהירה, את/ה מוזמן להתקשר אלי.  את כל הידע והניסיון שלי אני מעמיד לרשותך.   חבל על כל רגע יקר שמתבזבז לך- התקשר/י אלי עכשיו-  052-2954400.