צרו קשר

צרו קשר

ביטול עיקולים – דע את זכויותיך

ניתן לבטל עיקול בחשבון בנק.

אין הכרח שתתנהל ללא חשבון בנק, ללא יכולת להפקיד משכורת וללא יכולת למשוך כסף.

 

משרדנו עוסק שנים בסיוע, ליווי וייצוג חייבים בביטול עיקולי בנק, ביטול עיקול משכורת וביטול עיקולי רכב.  היתרון היחסי שלי נעוץ בניסיון הרב שיש לי בסיוע מהיר ומוצלח בביטול עיקולים בהוצאה לפועל.

 

כדאי לך לדעת- העיקולים נועדו להביא אותך לפירעון חובך כי רשם ההוצאה לפועל סבור שיש לך יכולת לשלם ואתה מתחמק.   כדאי לך לבדוק איתי את האפשרות לביטול מהיר של העיקול בהוצאה לפועל.   במקרים רבים ניתן לבטל בתוך ימים עיקול משכורת או עיקול בנק ובמקרים אחרים ניתן למנוע הטלת עיקול כזה ובכך לאפשר לחייב, למרות חובותיו, לנהל חיים רגילים ונורמאליים.    משרדנו עוסק שנים רבות בתחום ייחודי של דיני חדלות הפירעון.  באפשרותך לרתום את ניסיוני העשיר ורב השנים לטובתך: לצורך ביטול עיקול, לצורך הפחתת חוב , לצורך פריסת חוב ואפילו לצורך מחיקת חובות.   את כל הידע, הניסיון והעצמה הזאת ביכולתך לגייס לטובתך. באופן זה, אני מאמין, אתה מגדיל מאוד את סיכויי הצלחתך בביטול ו/או מניעת עיקול חשבון בנק. ביטול עיקול משכורת.  ביטול עיקול רכב.

 

פנה אלי לקבלת יעוץ משפטי. אני מזמין אותך לפנות אלי עכשיו, בטלפון 052-2954400.

באפשרותך גם להשאיר שם ומס' טלפון במקום המיועד לכך משמאל, ואצור עמך קשר בהקדם.

 

 

ביטול עיקול – הלכה למעשה

ביטול עיקול הינו למעשה החלטה של רשם ההוצאה לפועל המבטלת החלטה קודמת של הטלת עיקול. לפיכך מדובר בהליך רגיש בדרך כלל והמצריך דייקנות, חדות מחשבה, והכרת החוקים הרלוונטיים והפסיקה העדכנית.  בדרך כלל, ביטול עיקול יבחן במסגרת בחינת כלל תיק ההוצל"פ, דרך התנהלות החייב והמידע המצוי בתיק.  טעות נפוצה של חייבים ואף באי כוחם היא להתייחס לבקשת ביטול העיקול במנותק מהחוב בתיק ומנסיבות חיי החייב.   במקרים כאלו, רשם ההוצל"פ יבקש בדרך כלל מידע נוסף מהחייב אשר מוצא עצמו במצוקה אשר מחריפה את מצבו במקום להקל עליו.  כדי לצמצם אפשרויות כאלו ולקצר עבורך את ההליך, מומלץ וכדאי לפנות אלי קודם לייעוץ והכוונה חשובים מאוד.   כשיש עיקול זה לא הזמן להתקשקש בבקשות לא מקצועיות העלולות לקלקל לעצמך את סיכויי הבקשה לביטול עיקול מלהתקבל.   

 

חשיבות ניסוח משפטי מקצועי

כדאי שתדע שרשם ההוצאה לפועל, רשאי להורות לזוכה להגיש תגובתו לבקשת ביטול העיקול. מסיבה זו יש להקפיד בעריכה מקצועית ונכונה של בקשת העיקול, אשר ניתן לצפות שהזוכה יתנגד לה וינסה לתקוף אותה. על בקשת העיקול להיות מנומקת היטב.  לדוגמא- להראות שהזוכה פעל בחוסר תום לב, בחוסר מדתיות, בניגוד לחוק ההוצאה לפועל/לתקנות או תוך שימוש לרעה בהם, שביטול העיקול לא יגרום נזק לזוכה ומאידך ימנע ממך מצוקה רבה ובעיקר לשכנע את רשם ההוצאה לפועל כי ביטול עיקול ראוי בנסיבות העניין. חשוב לציין שכמובן נטל השכנוע מוטל על כתפיך.

 

דוגמאות למקרים בהם ביטול העיקול קריטי-

  • לעתים עיקול משכורת עלול למנוע ממך לעמוד בצו תשלומים ולכן ראוי שיבוטל.
  • עיקול רכב שהוטל במועד בו עסקת המכר הושלמה כבר אך הבעלות טרם הועברה במשרד הרישוי.  
  • עיקול מטלטלין שאינם רכושו של החייב.  
  • עיקול מכשיר המשמש לפרנסתך או מונע ממך לעבוד.
  • במידה וזוכה הטיל עיקול על מקרקעין שלך (דירה, בית פרטי ואפילו מגרש) ולא הגיש בקשה למכור אותם 3 שנים. אתה זכאי להגיש בקשה לרשם ההוצאה לפועל על מנת לבטל את העיקול.
  • במידה וחלפו עשר שנים ממועד רישום עיקול מקרקעין בטאבו ולא נעשה דבר. אתה זכאי לבקש את ביטול העיקול.
  • לעתים צד ג מקבל הודעת עיקול ואין בידיו נכסים של החייב. צד ג יכול לפנות לרשם ההוצאה לפועל אשר יאמת את ההודעה ורשאי לבטל את העיקול.

לבסוף, חשוב לדעת- בכל הליך שאתה מנהל להסדרת ענייניך בהוצאה לפועל, חשוב לכלול עיכוב הליכים, במסגרת ההסדר. כך, במסגרת מתן צו תשלומים חודשי כדאי לוודא שרשם ההוצאה לפועל יקבע שכל עוד אתה עומד בצו התשלומים לא יינקטו כנגדך הליכי עיקול מטלטלין, עיקולי משכורת, צווי מאסר (בתיקי מזונות) וכדומה.

 

משרדי עומד לרשותך במתן סיוע מקצועי בכדי להגיע למקסימום תוצאות ולהגדיל את סיכויי ההצלחה. היתרון היחסי שלי נעוץ בניסיון רב שנים במתן סיוע לחייבים בהוצאה לפועל, במגוון מקרים ובעיקולים שונים. אני עוסק בסיוע לחייבים יום יום, מרבית היום. את כל הידע, הניסיון והעצמה הללו, אני רותם לטובתך. באופן זה, אני מאמין, גדלים מאוד סיכויי הצלחתך בכל האמור להגנה מהליכי הוצאה לפועל כדוגמת ביטול עיקול.

אתה מוזמן ליצור עמי קשר לשיחה אחד על אחד, לסיוע ענייני וקולע -052-2954400.