צרו קשר

צרו קשר

ביטול עיקול משכורת

לעזרה מידית התקשר 052-2954400.  עו"ד רום קובי

 

משכורתך עוקלה?

המעביד הודיע לך שלא תוכל לקבל את כספי המשכורת עקב עיקול?

מעוניין לשחרר עיקול משכורת?

 

השורות הבאות מיועדות בשבילך:

 

עיקול משכורת מוטל על חייב שאיננו עומד בצו תשלומים פסוק בתיק הוצאה לפועל או שנקבע שהוא בעל יכולת המתחמק מתשלום חובותיו.    בקשה לעיקול משכורת, תאושר על ידי רשם הוצאה לפועל, כשהחייב מתעלם מהחוב ואינו פונה מיוזמתו בבקשה לפריסת החוב.  במצב כזה, רשם ההוצאה לפועל יאשר הטלת עיקול משכורתו של חייב בכדי לקדם את גביית החוב.

 

ביטול עיקול משכורת יתחיל בבדיקת תיק ההוצאה לפועל.  חשוב שכל ההיסטוריה של התיק תהיה ידועה לנו.  מדובר במידע חשוב ובעל ערך רב לביטול עיקול משכורת.

 

בקשה לעיקול משכורת, היא בקשה קריטית לחייב.  ברוב המקרים מדובר באדם שהוצאות מחייתו תלויים באותה משכורת. לעיתים, מדובר באדם שכלכלת ילדיו הקטינים תלויה במשכורתו.  אדם שאיננו יכול לקבל את משכורתו עלול לאחר בתשלום שכירות.  איננו יכול לשלם חשבונות חשמל, חשבון מים, ארנונה.  לפעמים, איננו יכול לקנות אפילו מוצרי מזון בסיסיים.   אדם כזה, עלול למצוא עצמו נזרק לרחוב בגלל חוב כספי.  אני כאן- בשבילך.  דבר איתי עכשיו 052-2954400.

 

למשרדנו ניסיון רב שנים בביטול עיקול משכורת במהירות וביעילות.   על סמך הניסיון, ניתן לומר שחשוב מאוד לערוך בקשה לביטול עיקול משכורת באופן מקצועי ונכון ולא לשכוח לצרף תצהיר מפורט ואת כל המסמכים שתומכים בבקשה. בקשת עיקול משכורת תהיה בדרך כלל בקשה דחופה היות ומשכורת מעוקלת מהווה בעיה עצומה לחייב.  לפיכך, ככל שהבקשה לביטול עיקול משכורת מנוסחת באופן ברור יותר,  כוללת את כל המידע והפירוט הרלוונטיים, נסמכת על סעיפי חוק ופסיקה מדויקים ועדכניים, סיכויי הבקשה להתקבל גבוהים משמעותית.  תשומת הלב לכך שככל וחלילה בקשת ביטול עיקול נדחית, המשמעות היא שזמן יקר אובד.  המשכורת מוסיפה להיות מעוקלת והחייב יאלץ לפנות לבית משפט בבקשת רשות ערעור שכרוכה בזמן ובהוצאה כספית לחייב. 

 

זכור, התנהלות אחראית תמנע מהזוכה הטלת עיקול משכורת.   העיקול בדרך כלל מלמד על הזנחה מצד החייב בטיפול בחוב.  בכך, אפשר לזוכה לקבל עיקול משכורת.  לכן, מומלץ מאוד במקרה שהוטל עיקול על משכורתך, לבצע בדיקה מקצועית ומהירה של תיק ההוצאה לפועל, באמצעות עו"ד שבקי בהוצאה לפועל, כדי לנצל את המצב לא רק לביטול עיקול משכורת אלא גם כדי להסדיר את פירעון החוב באופן שישקף את יכולתך האמיתית.   לעזרה חשובה, ייעוץ וייצוג משפטי לביטול עיקול משכורת, את/ה מוזמן/נת לפנות אלי.  את כל הידע והניסיון שלי אני מעמיד לרשותך.    התקשר עכשיו 052-2954400.