צרו קשר

צרו קשר

ביטול צו עיקול חשבון בנק

ביטול צו עיקול חשבון בנק בהוצאה לפועל

אין ספק כי עיקול חשבון הבנק הוא אחת הסנקציות המעיקות ביותר על חייב במסגרת הליכי ההוצאה לפועל. מהלך שכזה מטעם הנושים עלול בהחלט להביא לפגיעה חמורה ביכולת שלך להתנהל מבחינה עסקית, לשמור על רמת חיים סבירה ואף לכלכל את המשפחה.   במקרים רבים, חשבון הבנק הוא האמצעי המרכזי להתנהלות הכספית שלנו: דרכו מתקבלת המשכורת ודרכו משולמים תשלומים חשובים כמו שכירות, חשמל, ארנונה, קניות ועוד ועוד. כשחשבון הבנק שלך מעוקל, עלולה להיגרם תגובת שרשרת איומה ונזקים עצומים שקשה מאוד יהיה לתקן אותם בהמשך.  לכן כל כך חשוב להצליח בביטול צו עיקול חשבון בנק בהוצאה לפועל. הנה מה שחשוב שתדע/י לביטול צו עיקול חשבון בנק בהוצאה לפועל

 

עיקול חשבון בנק מוטל, בדרך כלל, על חייב שקיבל הודעה מההוצאה שיש לו חוב והוא התעלם מההודעה ולא עשה כלום.  במצב כזה, בעל החוב רשאי לבקש סנקציות שונות ובהן גם עיקול חשבון הבנק. המטרה של ההליכים נגד החייב היא לגרום לחייב לשתף פעולה ולפרוע את החוב.    חשוב שתדע שחייב שבוחר לא לעשות כלום, בעצם מפקיר את גורלו בידי אחרים: אם הנושה יפעל ראשון הוא זה שיחליט כיצד לפגוע בך. אתה תתחיל לפעול כשכבר נעשה לך נזק. סביר שתהיה בלחץ גדול

ובלי גישה לכסף שלך בחשבון. לפעמים גם קשה יותר לבטל הליך שכבר בוצע.     לכן הדבר הכי חשוב זה לבצע פעולה מהר ולא להתעלם מהודעת חוב שמגיעה מההוצאה לפועל.

כדאי לדעת שעיקול על חשבון הבנק שלך גורם לכך שסכום כספי- עד לגובה העיקול- תקוע בחשבון ואין לך אפשרות להשתמש בו.  לא ניתן להוציא צ’קים, להוציא כספים, להעביר כספים לחשבונות של אחרים או בתוך אותו החשבון וכדומה. יש להדגיש כי לא מדובר רק בכספים שהיו בחשבון עד כה, אלא גם בכל כסף שיועבר לחשבון בשלושת החודשים למן הודעת העיקול. 

הבנתי שצריך לפעול.  אז מה לעשות? תמיד יש פתרון שיקדם אותך

רשם הוצאה לפועל יאשר לעקל לך את חשבון הבנק כשהוא סבור שאתה מתעלם מהליך ההוצאה לפועל. כשהוא סבור שיש לך יכולת לשלם ולמרות זאת אינך משלם את החוב.  לכן, לביטול צו עיקול חשבון בנק בהוצאה לפועל חשוב שעורך דין שבקי בהוצאה לפועל, יבדוק עבורך את תיק ההוצאה לפועל. להבין ממה נובע החוב. לבדוק את נכונות גובה החוב ואת תקינות הליכי המשפט בתיק. לא תאמין כמה עיקולי בנק בוטלו רק בגלל שגילינו טעויות. פתרון מצוין גם יכול להיות באמצעות הגשת בקשה לביטול צו עיקול חשבון בנק בהוצאה לפועל או בקשה אחרת שתביא לתוצאה טובה עבורך.    כלומר, הפתרון תלוי בבדיקה מקצועית, בידע לערוך בקשה מקצועית ומנומקת היטב ובמטרה שתציב לעצמך.  

עורך דין שבקי בהוצאה לפועל יידע כיצד לערוך את הבקשה לביטול צו עיקול חשבון בנק בהוצאה לפועל לטובתך.  יידע לנמק את הבקשה באופן שיסייע לך ולתמוך את הבקשה בצד המשפטי ובצד העובדתי. עו”ד שבקי בהוצאה לפועל, יעזור לך מאוד במציאת וניסוח טיעונים הולמים. כך למשל, יבדוק איתך את מידת הפגיעה שעיקול חשבון הבנק גרם למשפחתך וביכולתה לקיים אורח חיים סביר, לרבות הילדים. או למשל, יבחן איתך את מקור הכספים שאולי שייכים לאדם אחר (כמו בת הזוג) שאיננה חייבת בתיק ההוצל”פ ולכן אין לעקל את כספה.   

אם חשוב לך להצליח לבטל צו עיקול חשבון בנק שבהוצאה לפועל. ומהר. תפעל כמו המקצוענים:  הם יודעים שהפתרון הטוב והמהיר תמיד יהיה לפנות למקצוען בתחומו: לעו”ד שבקי בהוצאה לפועל ובהליכי ביטול צו עיקול חשבון בנק בהוצאה לפועל. ככה חוסכים זמן, כסף וכאבי ראש.

מ-ביטול צו עיקול חשבון בנק בהוצאה לפועל לחופש מחובות-  

אז הבנת שביטול צו עיקול חשבון בנק בהוצאה לפועל אפשרי עבורך.  שאפשר לבטל לך את צו עיקול חשבון הבנק שלך. אבל, רגע. האם ביטול העיקול בבנק יספק אותך?.   איזו הקלה תרגיש אם נעכב עבורך את ההליך המשפטי כולו?. מה תאמר אם נספר לך שניתן להסדיר את כל החובות שלך בתנאים שאולי אפילו לא חלמת שאפשר?  ועוד ועוד פתרונות משפטיים שכולם נועדו לקדם אותך או להביא אותך למצב טוב יותר מזה שהיית!

לפרטים נוספים וקבלת סיוע בנושא ביטול עיקולים וחופש מחובות, את/ה מוזמנ/ת לפנות אל כעת ולהתחיל את הזינוק לחופש מחובות.  עו”ד רום קובי 052-2954400.