צרו קשר

צרו קשר

גביית חובות גדולים

להצליח בגביית חובות

חייבים לך כסף?  יש לך שיק שלקוח החזיר?  מחזיק תעודת משלוח חתומה שהלקוח לא משלם?

זכית בפסק דין ולמרות זאת הנתבע מסרב לפרוע את החוב?

 

ניתן להצליח בגביית חובות.  כיצד לעשות זאת נכון אפרט בשורות הבאות:

שיק שחזר או חוב שלא משולם עלולים לגרום לך לתגובת שרשרת של התדרדרות שבסופו של דבר תמנע ממך לשלם חובות ותהפוך אותך לחייב. הכל בגלל שלא פנית לעורך דין מומחה בהוצאה לפועל. 

גביית חובות גדולים בהוצאה לפועל הינה מעשה מיומנות ואומנות גם יחד.    כיום, בשעה שחייבים רבים מנסים להתחמק מלפרוע את חובם ולמרבה הצער, חלקם הפכו ל”מומחים” בהתחמקות, יש נחיצות גוברת לעורך-דין הבקי בתחום ההוצאה לפועל לגביית חובות בהוצאה לפועל.

מערכת ההוצאה לפועל נועדה לאפשר לך לנהל גביית חובות במהירות וביעילות.  אומנם חובות צריך לשלם. למרבה הצער, יש עדיין מי שלא מזדרזים לשלם בזמן.   למקרים כאלו, יש צורך לפעול במערכת ההוצאה לפועל. למערכת ההוצאה לפועל תקנות וחוקים הייחודיים לה.  חשוב להכיר את החוקים והתקנות הרלוונטיות. חשוב להכיר את הטפסים הרלוונטיים. להכיר את דרכי ההגשה ואופן מילוי הטפסים הייחודי.  לדעת אילו מסמכים לצרף ובאיזה אופן. כל אלו, כשהם נעשים באופן מדויק ומקצועי, מזרזים את הטיפול בתיק החוב שלך ומונעים עיכובים מיותרים.

מדוע לפנות לעורך דין הבקי בהוצאה לפועל?

אם אתם קוראים את השורות האלו, סביר להניח שכבר ניסיתם להשיג את הכסף בדרכים הפשוטות והסבירות ביותר, דהיינו להיות בקשר מול החייב הפרטי או העסקי ולדרוש את התשלום. יחד עם זאת, המציאות מוכיחה שלא פעם מאמצים אלו אינם נושאים פרי. לכן נדרש סיוע של גורם מקצועי. בין אם מדובר בגביית חובות גדולים או מסדר גודל קטן יותר, מכתב התראה שנשלח ממשרד עורך דין לפני נקיטת הליכים, יכול לקדם ולזרז את גביית החוב.  בחלק מהמקרים, פנייה כזו משכנעת את החייב להעביר את התשלום על מנת שלא להגיע להליכים משפטיים ובהוצאה לפועל ולחסוך לעצמו אי נעימויות והוצאות כספיות. כך אתם חוסכים את ההליך המשפטי ומסיימים את הגבייה במהירות ובקלות. גביית חובות גדולים, במקרים בהם מכתב ההתראה לא שכנע את החייב לשלם את החוב, מושפעת בהרבה מקרים מהמהירות, הניסיון והידע המקצועי בגביית חובות גדולים בהוצאה לפועל. כאן מקצוענות היא שם המשחק.  וכשמדובר במקצוענות אין קיצורי דרך- אלא הרבה ניסיון.

ניסיון ניסיון ועוד ניסיון.  בהוצאה לפועל. 

אסור לטעות:  אומנם מערכת ההוצאה לפועל נועדה לגביית חובות מחייבים, אולם, באופן כללי, היא מהווה רק את המגרש עליו יכול – בעל החוב- לנהל את הליכי גביית החובות.   כלומר, בעל חוב שלא יפעל ולא יקדם את פעולות הגבייה, החוב שלו יישאר “תקוע” והוא לא יפגוש את כספו קרוב לוודאי. לצורך ההמחשה, ניתן לדמות את מערכת ההוצאה לפועל למגרש כדורגל.  גם במגרש היפה והטוב ביותר, לא נזכה לראות גולים ללא שחקנים. השחקן הוא שמניע את הכדור, הוא זה שבועט בכדור והוא זה שמבקיע שער. ככל שהשחקן טוב יותר, מנוסה יותר, מקצוען יותר, כך הוא יצליח להבקיע יותר שערים ויהיה שווה יותר עבור הקבוצה שלו.  באופן דומה, בהוצאה לפועל, אתה “קבוצת הכדורגל”. אם אתה רוצה את השחקן הטוב ביותר לצידך, אם חשוב לך להצליח בגביית חוב, תוודא שפנית לעורך דין מנוסה, הבקי בהוצאה לפועל, בעל וותק בתחום משפט ייחודי זה, שליווה בהצלחה מאות תיקי גבייה ואפשר ללקוחותיו להיפגש עם כספם.

קיים אומנם מסלול שבו ההוצאה לפועל עצמה פועלת בתיק,  אולם, לצערי, הדבר אינו מסתייע בתיקים המורכבים ולא כשמדובר בחייב שאיננו רוצה לשלם או שקשה למצוא אותו.  במקרים אלו, התיק עלול “להיתקע” תקופה ארוכה ואז כשבעל החוב מעוניין להעביר את הטיפול לעורך דין, הוא מגלה שהתיק נחשב כבר לבעייתי ושבידיו “סחורה פגומה” שאיננה מתקבלת בברכה במשרדים רבים או שנאלץ לשלם שכר
טרחה גבוה יותר.  

לכן, מומלץ ,כשמדובר בגביית חוב בהוצאה לפועל, לפנות לעורך דין שבקי בתחום ולקבל ייעוץ וליווי מקצועי לאורך כל הדרך.  רק כך, אתה מבטיח לעצמך את השירות המשפטי הטוב ביותר ואת סיכויי הגבייה המהירה ביותר. היתרון היחסי שלי, נעוץ בניסיון של שנים רבות בגביית חובות בהוצאה לפועל, למגוון עסקים, חברות ואנשים פרטיים. היות ואני גם מסייע, שנים רבות, לחייבים רבים להתגונן בהליכי הוצאה לפועל, אני מכיר היטב את נקודות התורפה ואת הדרכים היעילות ביותר בתחום זה.
את כל הידע והעצמה הזאת אני רותם לטובתך. בדרך זו, אני מאמין, אתה מגדיל מאוד את סיכוייך לגבות את החוב בהוצאה לפועל.

חבל שתבזבז זמן יקר, התקשר אלי עכשיו ונתחיל לעבוד 052-2954400