צרו קשר

צרו קשר

גביית חובות מהירה ומקצועית

חייבים לך כסף?
מחזיק שקים חוזרים של לקוחות?
הבנק הודיע שהשיק חזר א.כ.מ? מוגבל? נ.ה.ב? 

 

דע – יש מה לעשות. ועוד איך.
אנו נדאג לגבייה משפטית יעילה ומקצועית.

 

היתרון היחסי שלנו הוא שהטיפול המשפטי בגביית החוב עבורך יעשה על ידי עורך דין עם ניסיון עשיר והתמחות בהליכי הוצל”פ בלבד. משרדנו מתמחה שנים רבות בתחום הגבייה המשפטית.
זהו תחום התמחות ייחודי המצריך הבנה, מיומנות ובקיאות בחוקים הרלוונטיים ובתקנות.  

 

חשוב שתדע – ניהלנו מאות פעמים הליכי גבייה רבים, גם מורכבים ומאתגרים במיוחד. משרדנו פועל  ללא לאות עבור כל לקוח. במקצועיות וביצירתיות. אנו גאים בהצלחותינו וממשיכים לתת שירות, ייעוץ וליווי משפטי מקצועי לקהל לקוחותינו הנאמן. התקשר עכשיו ונוכל לסייע גם לך! 

 

גביית חובות בהוצאה לפועל הינה מעשה מיומנות ואומנות גם יחד. כיום, בשעה שחייבים רבים מנסים להתחמק מלפרוע את חובם ולמרבה הצער, חלקם הפכו ל”מומחים” בהתחמקות, יש נחיצות גוברת לעורך-דין הבקי בתחום ההוצאה לפועל בכדי לגבות חוב של חייב. 

 

חשוב לדעת – ככלל, יש צורך לנהל תיק הוצאה לפועל. התיק איננו מתנהל מעצמו.  על בעל החוב, כלומר-הזוכה, לנהל את הליכי הגבייה המשפטית. אין די בכך שאתה פותח תיק הוצאה לפועל כנגד החייב. ככלל, לשכת ההוצאה לפועל עצמה איננה דואגת לגביית החוב עבורך. תפקידה של לשכת ההוצאה לפועל הוא רק לספק לך פלטפורמה חוקית לפעול לגביית החוב. זה הכל!
לפיכך, עליך –  בעל החוב, להגיש בקשות מתאימות, באופן הנדרש, בכדי להניע ולקדם את תיק ההוצאה לפועל. 
רשם ההוצאה לפועל מגיב לבקשות הצדדים (החייב והזוכה) ובסמכותו לתת החלטה לבקשה שהגיש צד לתיק ההוצאה לפועל. כלומר, עליך להגיש בקשה מתאימה לרשם ההוצאה לפועל בכדי שייתן החלטה שתאפשר לך לקדם את ההליך לעבר גביית חוב המגיע לך. הניסיון מלמד שאם תסתייע בעורך דין הבקי בתחום ההוצאה לפועל, על-פי רוב, ההליך יהיה מהיר ויעיל יותר. ניהול מקצועי של עורך דין מול הוצאה לפועל, יגדיל מאוד את סיכוייך לגבות את החוב המגיע לך. 
גביית חובות מקצועית ומהירה בהוצאה לפועל מצריכה הכרה יסודית של מערכת ההוצאה לפועל. יש להכיר את מגוון ההליכים האפשריים. לברור את ההליך המתאים ביותר. לערוך את הבקשה בהתאם לדרישות הפרוצדורליות ולנהל את התיק באופן שוטף ורצוף בכדי למקסם את סיכויי הגבייה. מערכת ההוצאה לפועל מעמידה לעזרת הזוכה מגוון הליכים כנגד החייב. בין היתר: צו מאסר (בתיקי מזונות), עיקול חשבון בנק, עיקול משכורת, עיקול רכב, עיקול נכסים: דירה, חנות וכיוצא בזה. עיכוב יציאת החייב מהארץ, עיקולי זכויות, רכוש, כסף אצל צד ג (צד חיצוני לתיק ההוצאה לפועל). 

 

חשיבות קבלת שירותים מעורך דין המתמחה בהליכי גביית חובות בהוצאה לפועל
עורך דין שבקי בהליכי הוצאה לפועל ובעל ניסיון מוכח בניהול מוצלח של מאות תיקי הוצל”פ עבור מגוון עסקים, חברות ופרטיים מכל רחבי הארץ, יכול לקצר לך את הזמן עד שתיפגש סוף סוף עם הכסף שלך. היתרון היחסי שלי, נעוץ בניסיון של שנים בגביית חובות בהוצאה לפועל, למגוון עסקים, חברות ואנשים פרטיים. היות ואני גם מסייע, שנים רבות, לחייבים רבים להתגונן בהליכי הוצאה לפועל, אני מכיר היטב את נקודות התורפה ואת הדרכים היעילות ביותר בתחום זה. את כל הידע והעצמה הזאת אני רותם לטובתך. בדרך זו, אני מאמין, אתה מגדיל מאוד את סיכוייך לגבות את החוב בהוצאה לפועל.

חבל שתבזבז זמן יקר, התקשר אלי עכשיו ונתחיל לעבוד 052-2954400