צרו קשר

צרו קשר

הסדר חובות

נמאס לך להיות חייב כספים?

מעוניין להסדיר חובות?

צריך עזרה במשא ומתן להסדר חובות מול נושים?

 

יתכן שהפתרון עבורך הינו הסדר חובות.   חשוב להבין- הסדר חובות מוצלח הוא התוצאה הסופית.  אז איך מגיעים לתוצאה של הסדר חובות?  על כך בשורות הבאות.

 

כדי שהסדר חובות יצליח חשוב לראות את כל התמונה ולהתמצא בכל העובדות שנוגעות לחוב אותו מבקשים להסדיר.  ראשית:  ממתי החוב? האם מדובר בחוב ישן מלפני שנים או חוב מהתקופה האחרונה?. האם החוב הוא לחברה? לבנק? או לאדם פרטי?.  בגין מה החוב? האם החוב נוצר משירות שקיבלת? האם ממוצר שקנית?. האם החוב נוצר מהלוואה?.  האם שולם חלק מהחוב? אם כן: האם מקצת החוב שולם ואולי רוב החוב?.   עורך דין שבקי בהסדרי חובות ובעל ניסיון רב שנים בסיוע, ליווי וייצוג חייבים בהסדר חובות,  ידע לעשות שימוש יצירתי ומקצועי במידע החשוב הזה, בכדי למקסם את אפשרותך להגיע להסדר חובות.   משרדנו מתמחה ובעל ניסיון רב ומוכח במתן סיוע ועזרה חשובים לחייבים בהסדרי חובות.   כשמדובר בהסדר חובות- אל תתפשר.  דבר איתי עכשיו: 052-2954400.

 

כשניגשים להסדר חובות, חשוב גם לבדוק באיזה סטטוס מצוי החוב אותו מבקשים להסדיר: האם מתקיימים הליכי גבייה?.  ככל וקיימים הליכי גבייה חשוב לבדוק היכן: האם בהוצאה לפועל?. האם הליכי גבייה מנהלית? או שמדובר בהליכי גבייה בבית משפט?. כלומר הליכי פשיטת רגל או פירוק.  לבדיקה זו משמעות רבה על ניהול ההליך המשפטי או המשא ומתן לצורך הסדרת החובות.

 

כשמדובר בחובות בגינם כבר מתנהלים נגדך הליכי הוצאה לפועל, חשוב לבצע תחילה את שלל הבדיקות שמנינו למעלה, בטרם התחלת הליך הסדרת החובות. חשוב מאוד שתקבל הסבר מקיף ומקצועי בדבר הסיכונים, הסיכויים ודרכי הפעולה האפשריות במקרה שלך, לפני ותוך כדי ההליך. זכור- כל מקרה יש לבחון לגופו.  כל תיק הוצאה לפועל נפתח בגין חוב שונה. בכל תיק קיים נושה שונה.  לכל תיק הוצאה לפועל נסיבות עובדתיות ומשפטיות שונות ולכן הצלחת הסדר חובות תלויה מאוד בבקיאות בחוק, בפסיקה ובעובדות התיק. בשום אופן לא ניגשים להסדר חובות כאל דבר של מה בכך.   מי שנכווה יודע.   מי שבקשתו להסדיר חוב נדחתה על ידי נושה, מבין היטב על מה אני מדבר.   הסדרת חוב בהוצאה לפועל  תצליח רק כששני הצדדים ירגישו כי הסדר החוב כדאי וטוב להם.  אם החייב יחשוב שהוא יכול להסדיר את החוב בפחות כסף, הוא לא יסכים להסדר שעומד על הפרק.   וההיפך- אם הנושה יסבור שהוא יכול לקבל מהחייב סכום גדול יותר על חשבון החוב, מהסכום שבהסדר, הוא יסרב להסדר ויכשיל אותו.   לכן, הסדר חובות יהיה תוצאה של מיומנות ואומנות "תפירת" הסכמה של שני צדדים בעלי אינטרסים מנוגדים לכאורה.

 

הסדר חובות בהוצאה לפועל יכול להתנהל גם מול רשם ההוצאה לפועל.  במקרה כזה, מדובר בעיקר על הסדר של פריסת החוב ולא על הפחתתו.  כאן מדובר על איחוד תיקים, על הכרזת חייב מוגבל באמצעים ובעיקר על החלטה של רשם ההוצל"פ לפרוס את החוב לתשלומים.  באופן זה יתאפשר לך לפרוע את החוב לאט לאט.  במקרים אחרים, יכול החייב לבקש להסדיר את החוב באמצעות הליך ההפטר בהוצאה לפועל.  גם משמעות הליך זה הינה הסדרת חובות. כלומר הסדר חוב באמצעות מחיקת חלק נכבד ממנו, אם לא כולו.   הליך זה, דורש בקיאות בחוק ובפסיקה הרלוונטית בכדי להצליח למחוק את החובות ובכדי למנוע חלילה נזק לחייב במקום תועלת.  לבדיקת התאמתך להליך מחיקת חובות, אתה מוזמן לפנות אלי לטלפון 052-2954400.  אל תבזבז זמן יקר.

 

הסדר חובות יכול להתנהל גם בבית משפט, במסגרת הליכי פשיטת רגל.  הסדר חובות בפש"ר, כשהוא מתנהל באופן מקצועי ונכון יכול לחולל שינוי עצום לחייב ולאפשר לו לצאת לדרך חדשה, נטול חובות.   בדרך כלל, מדובר בחובות גדולים, את חלקם סוחב החייב תקופות ארוכות ויתכן שחלקם מלווים במשקעים ובצלקות נפשיות.  הסדר חובות מחולל שינוי עצום לחייב, לבני משפחתו ולסובבים אותו.  הסדר חובות בפשיטת רגל יכול להיעשות, במקרים המתאימים, גם בתוך תקופה קצרה של חודשים בודדים ויכול להתפרס על פני תקופה ארוכה יותר.  מאוד חשוב לקבל ייעוץ והכוונה משפטית בטרם פנייה להליך המשפטי.  אין אפשרות להפריז בחשיבות הרבה בייעוץ והדרכה נכונה בהליך קריטי כמו הליך של הסדר חובות.

 

לבדיקת התאמתך להליך הסדר חובות במשא ומתן, בהליכי הוצאה לפועל או בהליכי פשיטת רגל ובכלל, אתה מוזמן ליצור איתי קשר טלפוני לנייד-052-2954400 ונתחיל לעבוד.  המציאות מלמדת שהזמן במקרים של חובות- פועל לרעתך.  דבר איתי עכשיו.   את כל הידע והניסיון שלי אני מעמיד לרשותך בכדי שתצליח להסדיר את חובותיך ותצא לדרך חדשה.  זו זכותך.