צרו קשר

צרו קשר

לצאת מחובות לתמיד

אפשר להיקלע לחובות, אי אפשר להיקלע לחופש מחובות. כדי לצאת מחובות לתמיד צריך תכנון, דרך ושיטה” (קובי רום”)

אם אתם רוצים לצאת מחובות לתמיד, הגעתם למקום הנכון .מי אנחנו?נעים להכיר. אנחנו משרד עורכי הדין הראשון בישראל שמשלב יציאה מחובות עם פרקטיקה יישומית, מוכחת ופשוטה לשיפור והתקדמות במצבכם הכלכלי, כדי לצאת מחובות לתמיד ולהגשים את המטרות שלכם בחיים ?למה אנשים עם חובות, מתנהלים בצורה שפוגעת בהם? למה אנחנו פוגעים בעצמנו על ידי התנהלות שגויה שלנו

השיטה: לאחר 20 שנים של ליווי אלפי חייבים לחופש שלהם מחובות, פיתחתי שיטה פשוטה וברורה שמיועדת למי שנמאס להם להיות בחובות ומרגישים שמגיע להם יותר בחיים: יותר שפע, יותר ביטחון רוגע ושלווה .יותר מוטיבציה ויותר כיף. יותר אנרגיה גבוהה זה אפשרי ומהר יותר ממה שאתם חושבים.

איך? באמצעות הקונספט הייחודי שפיתחתי, שמשלב בין סיוע, ליווי וייצוג משפטי ליציאה מחובות לבין קבלת ליווי שכולל מידע, כלים, תרגול ושיטה שמי שיבצע אותם יכולים לצאת מחובות לתמיד ולחיות משוחררים מחובות לכל חייהם. להשיג יותר כסף ולהמשיך ולהתקדם יותר ויותר

לאחר שהצלחתי למחוק ללקוחות המשרד עשרות מיליוני שקלים במצטבר ועל סמך ניסיון רב בתחום משפט ייחודי זה בליווי וייצוג חייבים על פני עשרים שנה במגוון הליכים משפטיים , חלקם מורכבים ומאתגרים ראיתי שחלק מהחייבים יוצאים מהחובות שלהם ומתקדמים בחיים. הם משיגים נכסים, צוברים כסף, חסכונות ומקורות הכנסה מגוונים. הם לומדים לנהל את כספם במקום שכספם ינהל אותם מנגד, ראיתי את החייבים שיוצאים מחובות ומתגלגלים שוב ושוב לחובות. סיקרן אותי מאוד להבין מה מבדיל בין אלו שיוצאים מחובות לתמיד לבין השאר. הכרתי את האנשים וידעתי שאלו שיצאו מחובות לתמיד אינם גאונים אלא אנשים רגילים, כמוני וכמוכם. סיקרן אותי לגלות מה הם עושים שהם משיגים תוצאות כלכליות מצוינות חקרתי את התופעה- ראיינתי אותם ולמדתי מהם מהם הפעולות שמשותפות לאלו שיצאו מחובות לתמיד.

חקרתי מה עושים אנשים שיוצאים מחובות לתמיד בעולם. קראתי , למדתי, בדקתי נתונים וצללתי לעומק התופעה בסופו של הליך ארוך ומרתק פיתחתי שיטה לצאת מחובות לתמיד. את מה שאני למדתי בהליך ארוך -וממשיך ולומד- אתם יכולים לקבל ממני מוכן וארוז באופן מדויק במיוחד בשבילכם לאחר שערכתי עבורכם את הדברים בשיטה פשוטה וברורה .אם נמאס לכם לחיות עם חובות, עם חשש מדפיקות בדלת, עם תשלומים, החזרי חובות ואתם רוצים לצאת מחובות לתמיד, חשוב לי שתדעו- אפשר ללמוד את זה ראיתי אנשים רגילים כמונו, שיצאו מחובות והתקדמו לשפע ולביטחון כלכלי ,זה בעצם ממש פשוט: כמו שמי שרוצה לדעת לשחות-צריך ללמוד שחיה, כמו שמי שרוצה לדעת מחשבים או בניית אפליקציות-צריך ללמוד טכנות ובניית אפליקציות ככה גם מי שרוצים לצאת מחובות לתמיד- צריכים ללמוד לצאת מחובות לתמיד .אפשר ללמוד את זה. אני מלמד את זה. יש כלים, ידע ושיטה פשוטה וברורה. זה תלוי בכם.

אל תשאירו את זה ליד המקרה. לדפוק על העץ 3 פעמים לא באמת יעזור לכם אינני מכיר מי שרוצים להעביר את החיים שלהם ב-להיכנס ולצאת מחובות, לא בגלל שהם לא היו מסוגלים לחיות חופשיים מחובות אלא בגלל שלא היה להם את המידע שיש למי שיוצאים מחובות לתמיד צריך ללמוד את הדברים שיכולים ממש לשפר את המצב הכספי שלכם ?אפשר להמציא שוב את הגלגל… אבל בשביל מה? כבר המציאו את הגלגל. לא יותר פשוט למי שצריך גלגל פשוט לקנות אחד ולקצר את הזמן ואת המאמץ כשמדובר בחיים שלנו לזמן יש ערך עצום. במקום לחפש מה לעשות ולבזבז שנים שלא יחזרו לעולם בואו ללמוד את השיטה ממי שמלווה חייבים כבר עשרים שנה ובנה תוכנית על דם יזע ודמעות של אלפי חייבים שיצאו כבר מחובות.

מי שיוצאים מחובות לתמיד, יכולים לקצר לעצמם את הדרך- !הצטרפו גם אתם ללמוד מה עשו אלו שכבר יצאו מחובות לתמיד באמצעות כלים, ידע ושיטה ותזרזו לעצמכם את היציאה מחובות ותהפכו אותה להזדמנות שלכם להיפטר מהחובות. לתמיד …היום כבר ברור- כדי לצאת מחובות לתמיד אנחנו צריכים לפעול ולעשות פעולות ספציפיות.

זה לא מספיק רק למחוק את החובות ולחשוב שהכל יהיה פתאום בסדר .לא נעים לי להיות זה שיגיד את זה, אבל לא החובות הם הבעיה ,אלא ההתנהלות שגרמה לאדם להגיע מלכתחילה לחובות מי שלא ישנה את ההתנהלות שלו עם כסף, ישנה את התפיסות שלו על כסף .יאמץ הרגלים מקדמים ויעשה פעולות בדוקות וברורות לפי שיטה מסודרת, שלא יתפלא שימשיך ויקבל את אותם תוצאות שכבר הביאו אותו לחובות.
כדי לשפר תוצאות ולהגיע להישגים חדשים צריך לשנות מחשבות, תפיסות מוטעות ולבצע פעולות חדשות !מי שלא אוהבים כסף. שחושבים דברים רעים על כסף כמו שכסף משחית. שעשירים גנבים או אפילו רק חושבים על עצמם שהם לא מסתדרים עם כסף,

הנה עצה:

תשיגו הרבה כסף ומהר .תשיגו מספיק כסף בכדי שתוכלו לחיות בלי לדאוג כל הזמן שאין לכם מספיק. ואז, בלי בעיות של כסף, תוכלו סוף סוף להשתחרר מלהתעסק כל הזמן בכסף שאתם כל כך לא אוהבים אז, בלי בעיות של כסף, תוכלו סוף סוף להשתחרר מלהתעסק כל הזמן בכסף שאתם כל כך לא אוהבים. תהיו משוחררים לעשות את מה שאתם באמת אוהבים ורוצים .זו סיבה מספיק טובה ללמוד לנהל כסף ולצאת מחובות לתמיד, נכון?

כדי לחיות את החיים שתמיד רציתם הזינוק שלכם לצאת מחובות לתמיד מתחיל בטלפון אחד 052-2954400.
חייגו עכשיו