צרו קשר

צרו קשר

עורכי דין הוצאה לפועל מומלצים

איך לבחור עורך דין לענייני הוצאה לפועל
(או – מקצוענות מביאה תוצאות)

אף אחד לא מעוניין להיות צד לתיק הוצאה לפועל:  נושה נכנס להליך זה רק בגלל שלא שולם לו חוב. בדרך כלל סיפק מוצר, שירות, נכס וכיוצ”ב שלא קיבל תמורתם את כספו.  הוא לא מצליח לקבל את כספו ונאלץ לנקוט בהליכי גבייה בלית ברירה. מנגד, גם החייב נקלע להליך בהוצאה לפועל בעל כורחו.  בדרך כלל מדובר בחייב שאיננו יכול לפרוע את חובו מייד ובסופו של דבר מגיע החוב לגבייה בהוצאה לפועל. ידוע שמדובר בהליכים המבוצעים מכוח מערכת של חוקים, תקנות ופסיקות

מנחות, על ידי רשמי הוצאה לפועל, פקידי הוצאה לפועל ואנשי ביצוע שממלאים את תפקידיהם באופן נחוש ונחרץ.    כאן בדיוק נכנס לתמונה עורך דין לענייני הוצאה לפועל

;

 

מדוע חשוב להיעזר בעורך דין?

באופן כללי, אין חוק המחייב לשכור את שירותיו של משרד עורך דין הוצאה לפועל, ובעיקרון ניתן להגיש בקשות וערעורים בכל ההליכים באופן עצמאי. יחד עם זאת, כל אדם שעבר בשערי ההוצאה לפועל יוכל לספר לכם כי מדובר בהליכים מורכבים מבחינה בירוקרטית, אשר יש לשקול היטב את עצם נקיטתם ואת השלכותיהם.   שאל את האדם שנדחתה בקשתו לביטול עיכוב יציאה מהארץ והוא תקוע בישראל. שאל את הגברת ששילמה מכספי פיצויי הפיטורין שלה, חוב בהוצאה לפועל שכבר שילמה אותו בעבר, רק בגלל שבקשת הפרעתי שהגישה ללא עורך דין הוצאה לפועל, נדחתה.
שאל את האדם שנאלץ להצטמצם מאוד ברמת חייו כדי לשלם חוב גדול בתשלומים, בגלל שנדחתה בקשת התנגדות לשטר שהגיש לבד ונדחתה בגלל שהוגשה באיחור ובאופן שאיננו עונה על התקנות.    

מי שחושב שעורך דין הוצאה לפועל הוא מותרות, כדאי שיחשוב שוב.  למעשה, התנהלות בהוצאה לפועל לבד, עלולה להיות בלתי אחראית. תחום ההוצאה לפועל הוא תחום משפטי גועש ורוגש, שעובר תהפוכות גדולות ושינויים דרמטיים.  רק לאחרונה נכנס לתוקף חוק חדלות פירעון חדש שמחולל שינויים מרחיקי לכת גם בהוצאה לפועל. עבור מי שאיננו מכיר את חוק ההוצאה לפועל, את התקנות הרלוונטיות, את ההלכות והשינויים בחוק,  עלול הליך ההוצאה לפועל להידמות לו לג’ונגל ענק וסבוך. ג’ונגל בו הוא עלול ללכת לאיבוד בסבך ההליכים, הבקשות והתגובות. כך, לא ישיג את מטרתו או חלילה אף יגרום לעצמו נזק או ירע את מצבו.  כדי להימנע מכך ולהגדיל מאוד את סיכוייך להצליח בהוצאה לפועל חשוב להסתייע בעורך דין הוצאה לפועל שבקי בחוק ובתקנות ובעל ניסיון רב ומוכח בהצלחות בהוצאה לפועל. זכור- מי שחייב להיכנס למעבה ג’ונגל עבות שזר לו,  מוטב שלפחות ייקח איתו לדרך מדריך מקצוען ומסור.

האם תשתכנעו לחצות ברגל לרוחבם של נתיבי איילון בתל אביב בבוקרו של יום חול עמוס?
האם תשובתכם תשתנה אם אספר לכם כי יש אדם שעשה זאת?.   בריצה. ועוד כשעיניו מכוסות והגיע לצד השני ללא פגע?
האם הידיעה שמישהו הצליח במעשה מסוכן תספק אתכם?  האם תחשבו שזה מעשה הגיוני לחזור על מעשה זה בעצמכם?.    סביר שתחשבו שאולי שיחק לו קלף, אבל מי מבטיח לכם שאותו מזל יעמוד גם לצידכם? ואיזה מחיר אתה עלול לשלם במקרה שתיכשל?

אני מזמין אותך לצוות לך עורך דין הוצאה לפועל באותו קו מחשבה:  שאל את עצמך מה המחיר שתשלם על אי לקיחת עורך דין הוצאה לפועל?. מה המשמעות מבחינת סיכויי הצלחתך? מבחינת המחיר הכספי שאתה עלול לשלם?  איזה הפסד עלול להיגרם לך? הזמן שלך (כולל הפסד זמן עבודה?) מתח. חרדה. עצבנות. ונזקים נוספים.

 

עורך דין לענייני להוצאה לפועל – בחירה נכונה

כמו בכל תחום מקצועי, אם יש לכם המלצה על עורך דין הוצאה לפועל זהו צעד טוב בכיוון הנכון. יחד עם זאת, מכיוון שמדובר בנושא רגיש לא תמיד תוכלו למצוא מכר או קולגה שיוכלו או יהיו מוכנים לספק עורכי דין הוצאה לפועל מומלצים, לכן, כדאי לבצע מחקר עצמאי שכולל את רשת האינטרנט, ובו תגיעו עד מהרה לעורכי דין הוצאה לפועל המציעים את שירותיהם בתחום. מה שחשוב במיוחד לוודא הוא שמדובר בעורך דין שההוצאה לפועל היא תחום עיסוקו המרכזי. יש להבין כי רבים מעורכי הדין בארץ מתפזרים על פני מכלול נושאים, דבר שאינו מאפשר בקיאות והעמקה בעולם המורכב של הליכי ההוצאה לפועל. לעומת זאת, כשמדובר בעורך דין הוצאה לפועל, הרי שזהו נושא עיסוקו המרכזי. עורך דין הוצאה לפועל מכיר היטב את החוקים, התקנות, הפסיקות והתקדימים, מעמיד לרשותכם ניסיון עשיר שלא יסולא בפז. הבדלים אלו בידע ובניסיון יכולים לעשות את כל ההבדל להצלחה ולקיצור ההליכים, ביטולם, מניעתם והגעה להסדרים המיטיבים עמכם.

רום קובי, עורך דין ונוטריון, עומד בראש משרד המתמחה ביציאה לחופש מחובות.  עם ניסיון עשיר ומוכח, של שנים רבות והצלחות בליווי, ייעוץ וייצוג חייבים וזוכים בהוצאה לפועל ובהליכי חדלות פירעון.    את כל הניסיון והידע שלי אני מעמיד לרשותך. לטובתך   

אני מזמין אותך להתקשר אלי עכשיו ל – 052-2954400    ולזנק קדימה לחופש שלך מחובות.