צרו קשר

צרו קשר

עורך דין הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל

התמודדות עם חובות היא התמודדות מאוד לא קלה, לבטח כאשר החובות עוברים למסלול של הליכי גבייה בהוצאה לפועל באמצעות עורך דין הוצאה לפועל.
כשמכתבי ההתראה ו/או מכתבי אזהרה מהוצאה לפועל מתחילים לזרום לתיבת הדואר, כשכרטיס האשראי כבר לא עובר במכולת וכשרכב המעקלים מופיע ברחוב, חייבים רבים עלולים להיכנס למצב של שיתוק, של חוסר אונים ושל אובדן תקווה. המרמור והכעס משתלטים ועלולים להוביל להרגשת ייאוש.   אני זוכר מקרה שחייב מבוגר שסייעתי לו, אמר בגילוי לב שהוא מרגיש חסר אונים מול מערכת שלהרגשתו פועלת נגדו ואין לו את הכלים הדרושים להתמודדות יעילה עם המצב.  הוא היה בהליכי הוצאה לפועל כבר תקופה ארוכה והרגיש שהכול פועל לרעתו ולא ראה סוף לחובות.

 

לאותו לקוח מבוגר הסברתי שההוצאה לפועל היא רשות הפועלת על פי סדרה של חוקים ותקנות ובהם גם לא מעט כאלה שפועלים לטובת החייב, להקל עליו עד כדי הפטר מלא מחובות.   אכן, אותו לקוח מבוגר פנה באמצעותי להליך של מחיקת חובות והתרגש לקבל הפטר בתוך תקופה קצרה.   חשוב לזכור שבכל תהליך של התמודדות עם ההוצאה לפועל, כדאי לא לאבד תקווה וליצור קשר עם עורך דין הוצאה לפועל שימנף לטובתכם את כל הכלים שמעמיד לרשותכם החוק, וכאמור ישנם לא מעט כאלה.

 

 

מדוע חשוב להיעזר בשירותי עו”ד הוצאה לפועל?

התפיסה הרווחת בציבור גורסת כי נפילה לחובות היא לא גזירת גורל, ואם נפלתם לחוב, אתם כנראה גם אשמים בכך. למרבה הפרדוקס, חייבים רבים מחזיקים בתפיסה זו בעצמם ביחס לעצמם ומתמלאים בתחושות של האשמה עצמית. בניגוד לתפיסה הרווחת, המחוקק מבין היטב שנפילה לחוב יכולה להיגרם מטעות כלכלית ועלולה לקרות לכל אחד. בהתאם לכך קבע שורה של חוקים ותקנות שיכולים לסייע לכם להתמודד עם החוב בצורה יעילה ובמקרים מסוימים אף לקבל פטור מלא. העניין הוא שכדי למנף את החוקים והתקנות הללו לטובתכם, אתם זקוקים לאיש מקצוע שמכיר את התחום לפניי ולפנים וזאת בדמותו של עורך דין הוצאה לפועל.

 

עורכי דין הוצאה לפועל יכולים לסייע לכם להבין את מצבכם וליישם מגוון רחב של מהלכים משפטיים וחוקיים בכדי לעצור מהלכי גבייה דרקוניים. לצמצם את הנזק. למנוע המשך התדרדרות המצב המשפטי וייצובו, כמהלך בודד או במסגרת מהלך כולל של הסדר משפטי לחוב, שיהיה מקובל עליכם ותוכלו לעמוד בו.  המתמטיקה היא מאוד פשוטה – כדי להתמודד עם חוב שאינכם יודעים כיצד להחזיר אותו, אתם זקוקים לידע ולהיכרות עם החוקים שיאפשרו לכם לפתור את הבעיה ואת הידע וההיכרות האלה יוכל לספק לכם אך ורק עורך דין הוצאה לפועל.

 

אפשר לצאת לחופש מחובות בשיטה ברורה ופשוטה-

למרות שעו”ד הוצאה לפועל יכול לעזור מאוד לחייב בהוצאה לפועל: לעצור הליכים משפטיים. לבטל עיקול, לבטל הגבלה ולצמצם נזקים, בדרך כלל הוא יסתפק בזה.  זה כמובן חשוב וטוב. אפילו טוב מאוד.  אבל זו עזרה שפותרת רק בעיה נקודתית ולכן איננה מעולה. זו לא עזרה שפותרת את הבעיה מהשורש ולא פותרת את הבעיה לתמיד.    מה דעתכם לא להסתפק רק בלפתור בעיה נקודתית עם חוב בהוצאה לפועל אלא לנצל את ההזדמנות ולהיפטר מהחובות.  לתמיד.

 

 אני עוסק בתחום חדלות הפירעון כבר שנים רבות וחי את עולם היציאה לחופש מחובות.  ליוויתי חייבים רבים ליציאה לחופש שלהם מחובות.  חלקם מחובות עצומים וסבוכים מאוד.  הופתעתי לגלות ובטח תופתעו גם אתם שהבעיה הגדולה ביותר של חייבים בכלל איננה החובות שלהם.  עד כמה שזה מפתיע, לחייבים יש בעיה הרבה יותר גדולה מהחובות שלהם שהיא זו שבאמת מפריעה להם לצאת לחופש מחובות.  צריך להבין: רובנו צרכנים.  רובנו יוצרים חובות ביום יום שלנו: חוב למכולת, חוב לסופר, חוב לחברת חשמל, חוב לבית ספר של הילד ועוד ועוד חובות שרוב האזרחים משלמים אותם והם אינם הופכים לחובות משפטיים ולא להליכי הוצאה לפועל. הבעיה היא לא החובות עצמם. הבעיה של רוב החייבים היא חוסר ידע במה שאני מכנה חוקי הטבע של הכסף. הטעות הנפוצה של חייבים היא המחשבה שאם רק היה לי יותר כסף, לא היו לי יותר חובות לעולם.  למרבה הצער, החובות עצמם אינם הבעיה.  לדוגמא- מחקר שנעשה בארצות הברית גילה כי מספר משמעותי מאלו שבעת שזכו בלוטו היו עם חובות כספיים, איבדו בהמשך הדרך את כל כספי הזכייה שלהם, גם אלו שזכו בפרס של מיליונים חזרו להיות בלי גרוש.  חלקם, אף התדרדרו למצב כלכלי גרוע יותר משהיו לפני הזכייה ואף לחובות גדולים יותר.

 

כדי לצאת לחופש מחובות צריך פעולת עומק.  טיפול שורש שיאפשר את השינוי לטווח הארוך. בשביל זה צריך לרצות לצאת לחופש מחובות ולא להסתפק רק בטיפול נקודתי בחובות.    אפשר ללמוד מהם חוקי הטבע של הכסף וכיצד לרתום אותם לטובתכם.  אפשר להשתמש בחוקי הכסף לטובתכם ככה שהם יקלו עליכם ויקדמו אתכם במקום שיפריעו ויעכבו אתכם.

 

הבעיה של החייבים אף פעם איננה באמת החובות.  הבעיה העיקרית היא חוסר ידע וכלים להתמקד בדברים הנכונים.  מי שיתמקד רק בחובות בוחר לטפל באופן זמני בלבד בבעיה וכנראה שיאלץ להסתפק רק בהקלה כלשהי בטווח הקצר. מי שיבחר לצאת לחופש מחובות, הטיפול המשפטי המהיר והמקצועי הוא רק ההתחלה והזדמנות אדירה להשתפר ולהתקדם לחיים ללא חובות.  בשביל לצאת לחופש מחובות צריך לטפל במוקד האמיתי שגרם לחובות. ניתן להרוויח חיים שלמים ללא חובות. בשביל זה צריך להכיר את חוקי הכסף. העתיד שלך ללא חובות בטוח שווה את זה.

 

לאחר שחקרתי את נושא החובות לעומק, ליוויתי מאות חייבים בהצלחה בהליכים משפטיים בהוצאה לפועל, בהליכי פשיטת רגל ובתי משפט, בדקתי, קראתי ולמדתי עוד ועוד, פיתחתי שיטה ברורה וסדורה לצאת מחובות לחופש מחובות.   בליווי משפטי בשיטת “יד ביד” עד לחופש שלך מחובות.

 

תופתעו לגלות שכדי לצאת לחופש מחובות צריך לשנות כיוון חשיבה.  לשנות פוקוס ומטרות.  להציב יעדים נכונים. חשוב לעשות את התהליך באופן נכון. יש דרך איך צריך לעשות את זה נכון.  צריך לשנות הרגלים מכשילים ולאמץ הרגלים מקדמים ולקבל עוד הרבה ידע, כלים, ליווי משפטי מקצועי והדרכה עד לחופש שלך מחובות.

 

משרד עורכי דין ונוטריון רום קובי מתמחה בייצוג, ליווי וייעוץ משפטי לחייבים ליציאה שלהם לחופש מחובות. במסגרת זו, לרשותנו צוות עורכי דין הוצאה לפועל אשר מדי יום מעכבים הליכי גבייה, מגבשים הסדרי חובות, סוגרים תיקי הוצאה לפועל ואף משיגים פטורים מלאים לחייבים והכל במסגרת החוק עצמו.  באופן זה החייב מקבל את השקט הנפשי, הבטחון והכלים ליציאה מחובות לחופש מחובות. אני מזמין אותך ליצור עמי קשר עכשיו ולזנק קדימה לחופש שלך מחובות.  052-2954400