צרו קשר

צרו קשר

צ’קים חוזרים – יודעים כיצד לגבות את החוב!

תקוע עם צ’ק חוזר?
דע שיש דרך לגבות את החוב – זהו אינו חוב אבוד בהכרח!
משרדנו טיפל במאות מקרים של צ’קים חוזרים עד היום, בהצלחה יתרה. אנו יודעים כיצד לדרוש את מה שמגיע לך!
פנה אלינו, עוד היום, לקבלת טיפול הולם בעניין גביית החוב.

אומרים שזו ‘מכת מדינה’, המכה ה- 11, שאין יותר כבוד לבני האדם ועוד כהנה וכהנה ביטויים. מתכוונים לרוב, לעניין צ’קים חוזרים, צ’קים אשר אינם מתקבלים ולרוב, מסירתם נובעת ממוסר תשלומים נמוך.

מכת מדינה זו, מעמידה אנשים רבים במצב נורא, לפיו בידם שיקים חוזרים שהבנק לא כיבד מצד אחד, ואילו מצד שני הם כבר נתנו סחורה בעבור אותם צ’קים ללא כיסוי, סחורה שעליה הם כן שילמו או נדרשים לשלם.

מי מאיתנו לא הכיר בחייו אדם שהתברר לו שהצ’קים שנתנו לו הם שיקים ללא כיסוי ? שיקום. אז מה עושים ? איך מתמודדים עם מצב בו אדם מחזיק בצ’קים שהבנק סירב לקבל? איך ממשיכים מכאן? האם גביית חובות אלו אפשרית? האם באמת אין מה לעשות? בדיוק עבור מצב בעייתי זה, הוקמו, בין השאר, לשכות ההוצאה לפועל (הוצל”פ). לשכות הוצל”פ קיימות בצמוד לכל בית משפט שלום בארץ ותפקידם, בהקשר שלנו, לטפל באותם חייבים שלא כיבדו את השיק שנתנו וזאת למרות שלרוב הצד/דים שקיבל/ו השיק הסתמך/כו עליו. חשוב לדעת שפנייה ללשכת הוצל”פ הינה אפשרות יעילה וחשובה במקרים רבים לגביית שיקים חוזרים.

בראש לשכת ההוצאה לפועל עומד ראש ההוצל”פ שלו מסור שיקול דעת רחב במסגרת החוק. הוא זה המוסמך לתת החלטה בכל בקשה במסגרת תיק בהוצאה לפועל. במסגרת תיק המתנהל כנגד חייב כספים בהוצל”פ, ניתן להפעיל כנגדו סנקציות ‘כואבות’ והגבלות שונות במטרה לגרום לחייב לשלם את חובו. כך נמנה למשל, עיקולי משכורת, עיקולי חשבונות בנק וחסכונות , עיקולי רכב וכן צו עיכוב יציאה מהארץ ואף פקודת מאסר.

מציאות החיים מלמדת שעל-פי רוב יש צורך בפרקליט מיומן אשר ינהל את הליכי הגבייה בהוצאה לפועל בכדי להגיע ביעילות ובמהירות להצלחה בגבייה. למרבה הצער, חייבים רבים מנצלים את חוסר הידע והניסיון של בעלי החוב ומתחמקים מלשלם את חובם. במקרים רבים, עורך דין הבקיא בחוק ובנהלים ובעל ניסיון רב בגביית חובות יצליח היכן שאחרים נכשלו. לעתים, עורך דין כזה יחסוך בהליכים, בהוצאות ובעגמת נפש לבעל החוב ויהפוך “נייר” לכסף מזומן ממש. כמו בתחומים אחרים, גם בעניין זה וטיפול בנושא צ’קים חוזרים – אין תחליף לניסיון ולמקצוענות.

אך בל נשכח, חשיבותה של מערכת ההוצל”פ לא רק במתן אפשרות אמתית לגביית חובות מאת החייב אלא גם בעובדה שמדובר במערכת הפועלת על-פי כללים ברורים. מערכת ההוצל”פ מאפשרת לחייב להתגונן ולהוכיח לדוגמא, כי פרע החוב או החוב אינו שלו. לסיכום, המדובר במערכת רצינית ויעילה לרוב, אשר בטיפול עורך דין מיומן, הבקיא במערכת ההוצאה לפועל, ניתן לגבות מאת החייב, במקרים רבים את מלוא סכום הצ’ק החוזר או מספר שיקים חוזרים, בתוספת ריבית, הצמדה, הוצאות וכן שכ”ט עו”ד.

ברשותנו ניסיון ויכולת בגביית צ’קים חוזרים
משרדינו ערוך לטפל במקצועיות, בנחישות ובמידיות בגביית צ’קים חוזרים במסגרת הליכי הוצאה לפועל. לנו הידע, הניסיון והיכולת לגבות צ’ק חוזר ולהפוך נייר לכסף מזומן. נכון, לא תמיד הגבייה ברת ביצוע. אך, אם הדבר אפשרי, אנו נעשה זאת. בזכות ניסיון עשיר, מקצוענות ועקביות ללא פשרות. היתרון היחסי הגדול שלנו טמון בעובדה שאנו מסייעים רבות, לחייבים רבים ומגוונים בהוצאה לפועל. אנו מכירים את צורת החשיבה של החייבים. מכירים היטב את דרכי הפעולה שלהם ואת נקודות התורפה. כל הידע והעצמה הזאת, מהווים יתרון עצום, ממנו אתה הוא הנהנה.