צרו קשר

צרו קשר

שירותי נוטריון

ישנם לא מעט מקרים שבהם אדם יכול להזדקק לשירותיו של נוטריון. אם אתה זקוק לשירות נוטריון דע שהגעת למקום הנכון. אני כאן בשבילך.

את משרד עורכי הדין רום קובי, הקמנו כבר לפני שנים. אנו נותנים שירותי נוטריון באופן מהיר, מקצועי וענייני למגוון לקוחות.  בנוסף, למשרד ניסיון של יותר מחמש עשרה שנה בסיוע משפטי מקצועי ללקוחות בתחום התמחות ייחודי של ההוצאה לפועל ופשיטת הרגל.  למשרד ניסיון רב ומוכח בסיוע ללקוחות רבים, חלקם בתיקים סבוכים. גם בעזרה משפטית מקצועית לעורכי דין המבקשים סיוע מומחה בכדי לאפשר ללקוחותיהם את השירות המשפטי הטוב ביותר.

אם אתה זקוק  לנוטריון מקצועי שהוא גם עורך דין וותיק ומנוסה, אני לשירותך.  תמיד.  במהירות, יעילות ובשירותיות. הכל בכדי לסייע ולהקל עליך. הכל כדי לתת לך את מירב הערך לו אתה זקוק מנוטריון.  אנחנו הכתובת שלך לאימות נוטריוני ולשירות נוטריוני מהיר ויעיל.  במרחק טלפון- 052-2954400.

מי יכול להיות נוטריון?
על פי החוק, נוטריון הוא עורך דין מוסמך, וותיק,  שקיבל רישיון נוטריון.  נוטריון רשאי לאשר, לאמת, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים בתחומים שונים. מבחינת בית המשפט, חתימתו של הנוטריון נחשבת כאישור למקוריות המסמך, זהות החתום וכדומה. אמנם, יש מקרים בהם חתימתו של עורך דין יכולה להספיק, אך בלא מעט מקרים אחרים זה חייב להיות נוטריון כדי שהמסמך יקבל את התוקף הדרוש לו. מבחינת החוקים במדינת ישראל, כדי שאדם יהיה כשיר לכהן כנוטריון הוא חייב לעמוד במספר סעיפים שונים:

1.האדם חייב להיות אזרח ישראלי.

2.הוא חייב להיות חבר בלשכת עורכי הדין.

3.עליו להיות בעל ניסיון של לפחות 10 שנים במקצוע כעורך דין.

4.הוא צריך להיות אדם שלא הורשע בעבירה שיש עמה קלון.

5.הוא חייב לעבור השתלמות מיוחדת בתחום הנוטריוני.

עורך דין העומד בקריטריונים הללו, יכול להגיש בקשה לוועדה המיוחדת שאחראית על העניין. הוועדה תתכנס ותחליט האם לאשר את הבקשה. אם הוא יימצא ראוי, הוא יוכל להתחיל לתפקד בתור נוטריון בפועל.

סמכויותיו המגוונות של הנוטריון
ישנם מספר הבדלים בין עורך דין ובין נוטריון, ואחד מההבדלים זו שאלת הסמכויות והמסמכים שעליהם ניתן יהיה לחתום. במקרה של נוטריונים, הרי שהם רשאים לבצע את הפעולות הבאות:

  • אישור חתימה של מסמך
  • אישור נכונות העתק של מסמך
  • אישור תרגום
  • אישור תצהיר
  • אימות חתימה
  • אישור שאדם פלוני חי
  • אימות הסכם ממון בין בני זוג ועוד

לא משנה איזה מכל השירותים הללו דרושים לכם, אנשי המקצוע שאליהם אתם פונים חייבים להיות נוטריונים בפועל. אצלנו במשרד תוכלו למצוא אנשי מקצוע שיוכלו לסייע לכם לכל אורך הדרך המשפטית שאיתה עליכם להתמודד, בין אם מדובר על מסמך קצר שצריך לאשר, או בסדרת מסמכים הדרושים אישור נוטריוני.

כמובן, שמשרדנו יעמוד ברצון לשירותכם בתחום ההתמחות הייחודי שלנו שהוא דיני חדלות פירעון: הוצאה לפועל ופשיטת רגל.

מה הופך אותנו לכתובת הנכונה עבורכם?
ראשית, אצלנו תוכלו לקבל תחת קורת גג אחת סיוע ופתרון למסמכים שונים הדרושים אישור נוטריון.  בקלות וביעילות. ה  בנוסף, למשרדנו יתרון יחסי בולט בתחום ההוצאה לפועל ופשיטת הרגל, בו אנו מתמחים מעל חמש עשרה שנים בסיוע למגוון עצום של עסקים, חברות ואנשים פרטיים.  את כל הידע, הניסיון והעוצמה הזאת אנו מציעים להעמיד לרשותכם.

אם זה חשוב לך – חשוב לי לסייע לך.  אני כאן במרחק שיחת טלפון.  חייג/י עכשיו: 052-2954400.